Zapraszamy na teoretyczny kurs samolotowy i motolotniowy w sezonie 2024

Chętnych do rozpoczęcia szkolenia lotniczego w firmie Mikrolot w nadchodzącym  sezonie zapraszam do zapoznania sie z poniższą informacją.

Cały kurs do uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota składa sie z dwóch etapów:

Cześć teoretyczna:

-program kursu stacjonarnego grupowego przewiduje ok 30 h wykładów, które odbędziemy w trakcie trzech spotkań sobotnio-niedzielnych w Toruniu (jedno spotkanie hangarowe na terenie naszego lądowiska)

-zajęcia stacjonarne odbędą się w dniach:

3-4 luty,

2-3 marca,

16-17 marca

-pozostała cześć szkolenia będzie w formie e-learningu około 20 h zajęć do odbycia w dowolnym czasie przed przystąpieniem do szkolenia praktycznego.

 

Część praktyczna:

Po ukończeniu szkolenia teoretycznego, loty rozpoczniemy w drugiej połowie kwietnia w zależności od warunków atmosferycznych. Szkolenie praktyczne ma charakter indywidualny. Najlepsze warunki pogodowe do szkolenia praktycznego dla kandydatów na pilotów motolotni występują od kwietnia do końca października. Szkolenie dla pilotów samolotowych może odbywać się przez cały rok.

 

Więcej informacji o szkoleniu można znaleźć na poniższej stronie w zakładce szkolenia. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 stycznia. Prosimy kierować zgłoszenia na adres e-mail podając imię, nazwisko, wiek. Opłatę za kurs teoretyczny w wysokości 1800 zł proszę wnosić na konto: MIKROLOT Szkolenia Lotnicze, nr rachunku Bank Santander: 85 1090 2590 0000 0001 5439 4725 tytułem szkolenie teoretyczne. Liczba miejsc jest ograniczona.

 


Logo Facebook