iFun 16

To podstawowy model skrzydła rozwijany i udoskonalany przez Air Creation od wielu lat.  iFun jest prostym, mało skomplikowanym skrzydłem wykonanym z najbardziej zaawansowanych materiałów takich jak odporny na UV Hydranet i Trilam, Zicral.

Nazwa tego skrzydła zdradza jego przeznaczenie.  Jest dedykowane dla pilotów latających dla zabawy i przyjemności . Jest łatwe w pilotażu, przyjemne i bezpieczne. Oferuje niski zakres prędkości wynoszący od 50 km/h do 120 km/h. Idealnie nadaje się do operowania na krótkich lądowiskach i terenach przygodnych, lotów hydro i nauki pilotażu. Jego powierzchnia wynosi 16,3 m2, a waga to jedyne 45 kg.  Dzięki temu iFUN 16 jako jedyne skrzydło może dźwigać ciężkie ładunki przekraczające 10-krotnie jego masę własną.

W połączeniu z lekkim wózkiem Skypper  582 tworzy ekonomiczną ale nowoczesną motolotnię.

Jeśli Twoje stare skrzydło wymaga już wymiany, iFUN 16 będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem!  Pasuje do wszystkich dwuosobowych wózków motolotniowych, jest nowoczesny i ma przystępną cenę!

iFUN występuje również w wersji  dedykowanej do motolotni jednoosobowej pod nazwą iFUN 13. Powierzchnia skrzydła wynosi 13,5 m2, a maksymalna masa startowa ograniczona jest do 250kg.


FAQ

Moje stare skrzydło nie nadaje się juz do latania, czy iFun będzie dobrym zamiennikiem?

Tak, iFun to skrzydło które może latać z różnymi typami wózków. Jest bardzo uniwersalne i spokojnie może zastąpić stare skrzydła typu: Libre, Stream, Stramger  lub Stratus. Idealnie nadaje się do motolotni dwuosobowych z silnikami o mocy ok 45 KM.

Czy mogę wybrać sobie kolor skrzydła?

Wszystkie skrzydła Air Creation mogą być uszyte w standardowych kolorach biało-czerwonych lub biało-żółtych. Na życzenie klienta za dodatkową opłatą poszycie skrzydła może zostać wykonane w niestandardowym kroju i kolorze.

Jaka jest żywotność (resurs) skrzydła Air Creation?

Wszystkie skrzydła Air Creation wykonane są z materiałów najwyższej jakości dostępnych na rynku. Stan poszycia zależy głównie od sposobu przechowywania i narażenia na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Air Creation szyje poszycia z materiałów o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Najstarsze użytkowane do dziś skrzydła zostały zrobione ponad 25 lat temu. Wszystkie śruby podlegają wymianie co 300 godzin, najbardziej obciążona rura kilowa i olinowanie co 600 godzin. Pozostałe elementy nie mają ograniczenia żywotności lub ograniczone są do 1500 godzin.

Logo Facebook