Szkolenie lotnicze samolotowe i motolotniowe w sezonie 2023

Serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych szkoleniem lotniczym na rozpoczynający się w lutym kurs teoretyczny dla kandydatów na pilotów samolotów ultralekkich i motolotni. Szkolenie będzie przeprowadzone w formie e-learningu (ok. 30 godzin) oraz w formie weekendowych wykładów i konsultacji (ok. 30 godzin).

Terminy zajęć stacjonarnych:

  •  25-26  luty
  •  11-12 marzec
  •  1-2 kwiecień

Zajęcia stacjonarne będą odbywać się w soboty i w niedziele w godzinach od 9.00-15.00 w Toruniu. Warunkiem zaliczenia szkolenia jest obecność na zajęciach, ukończenie e-learningu i zdanie egzaminu wewnętrznego. Po zaliczeniu kursu teoretycznego, kandydat na pilota może przystąpić do szkolenia praktycznego w powietrzu.

Osoby chętne prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mikrolot@mikrolot.pl oraz opłat za szkolenie teoretyczne w terminie do 30. stycznia. Dane do przelewu znajdują się na niniejszej stronie w zakładce kontakt. W mailu proszę podać: imię i nazwisko, wiek oraz informację czy zgłoszenie dotyczy szkolenia samolotowego czy motolotniowego.  W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny 512 142 587.

Koszt szkolenia teoretycznego wynosi 1700 zł. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność wpłat. Firma Mikrolot zastrzega sobie możliwość przesunięcia daty kursu  lub jego całkowite odwołanie, jeśli zaistnieje sytuacja od nas niezależna.


Logo Facebook